Char Academy

CharAcademy – новий освітній проєкт в рамках компанії CharStudio. Він почав своє існування у лютому 2022 року. В ньому команда CharStudio ділиться багаторічними знаннями та досвідом з тими , хто хоче освоїти нову професію, розпочати роботу в ІТ або краще познайомитись з ігровою індустрією.  

Наші викладачі – практики, а не теоретики. Вони діляться зі студентами унікальним щоденним досвідом, здобутим в процесі роботи. Також студенти мають унікальну можливість поринути в атмосферу життя та діяльності компанії і пройти в ній коротку практику.

Наше гасло – Change the world by changing yourself! Змінюй світ, змінюючи себе!

Ми віримо, що всі зміни починаються з середини, у свідомості кожного з нас. А позитивні зміни в житті окремої людини стають позитивними змінами в її оточенні,  країні і у світі загалом!

 

НАШІ ПРОДУКТИ:

Онлайн-курс “QA manual” – створений для тих, хто прагне оволодіти базовими навичками в професії “тестувальника” та знайти роботу в новій сфері.

 

Телеграм-канал CharAcademy – у якому багато корисного та цікавого про світ ІТ, ігрову індустрію та побудову своєї карєри в цій сфері.

Пишіть нам на: info.academy@charstudio.com

 

 

публічна оферта
Ім'я
Прізвище
Email
Телефон
Вакансія
Додати резюме
Коментар
Надіслати