Про нас
Хто ми
Команда професіоналів
CharStudio – креативна розважальна компанія, що займається створенням та випуском власних казуальних ігор. Цей жанр цінують перш за все за можливість відірватись від рутини, що часом поглинає кожного.

Наша студія - це веселе і креативне місце. Ми любимо, те що робимо, саме тому, наші ігри яскраві та зрозумілі кожному. Де б ви не були і скільки часу б не мали – ви гарантовано отримаєте заряд позитивних емоцій та тепла які ми вкладаємо у кожну деталь.

Історія компанії CharStudio розпочалася, коли два брати, Ігор та Ярослав Чарковські у 2011 році розпочали, крок за кроком, будувати власну ігрову студію. Завзяття та відданість справі дали свій результат. Тепер CharStudio - команда з більш ніж 30 ентузіастів та професіоналів: гейм-дизайнерів, розробників, художників співпраця яких і дарує гравцям незабутні враження.

Компанія CharStudio випустила більше 10 продуктів, які було завантажено понад 10 мільйонів разів! Ми справжні експерти у створенні безкоштовних ігор на світлу тематику Різдва та популярних свят чи тем, історій з персонажами, що захоплюють та дозволяють цікаво провести час.
Наша місія
Створюємо радість
Ми допомагаємо людям відпочивати та розважатися, граючи в наші ігри.
Наша візія
Круті проекти для мільйонів людей
Разом ми розробляємо унікальні ігри, в які грають сотні мільйонів людей.
Наші цінності
Створюємо лише добрі ігри:
Ми створюємо ігри без насильства, які приносять радість та позитив гравцям!
Проактивність:
Ми робимо більше, ніж від нас очікують. Ми ніколи не залишаємось осторонь, коли бачимо, як якийсь процес можна зробити кращим або як можна допомогти колезі.
Командна робота:
Ми працюємо разом заради спільної мети, допомагаючи та підтримуючи один одного!
Готовність до змін:
Ми гнучкі та готові пробувати нові техніки та методології, впроваджувати ефективні процеси.
Відповідальність:
Кожен з нас бере повну відповідальність за всі етапи своєї роботи перед собою, колегами, компанією та нашими споживачами. Спільно розділяємо перемоги та невдачі.
Креативність:
Це важлива характеристика сфери, в якій ми створюємо ігри, а також виявлення нашої діяльності в кожному аспекті роботи: від нашого офісу до готового продукту.
Професійність та розвиток:
Щоб ставати кращими, кожного дня ми робимо крок для свого розвитку та підтримуємо постійне професійне зростання команди.
Здорове довкілля та безпека для дітей:
Ми заохочуємо бути активними та займатись спортом! Cпільно радіємо і підтримуємо радості в родині кожного!
Студійне життя
Галерея
Приєднуйся
Стань частиною Сhar Studio
Тебе зацікавила наша студія і ти професіонал своєї справи? Хочеш приєднатись до нашої дружньої команди? Тоді не будемо втрачати ні секунди, клікай нижче і ознайомся зі списком відкритих вакансій.
Ім'я
Прізвище
Email
Телефон
Вакансія
Додати резюме
Коментар
Надіслати